Скільки потрібно взяти 35%розчину цукру і води для приготування 350г 15% розчину цукру. срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Римарчук Діма.

Ответ:

Дано:

ω₁(цукру) = 35% або 0,35

m₂(р-ну) = 350 г

ω₂(цукру) = 15% або 0,15

m₁(р-ну) - ?

Объяснение:

Знаходимо масу цукру в 15% розчині:

m(цукру) = m₂(р-ну)*ω₂(цукру) = 350 г*0,15 = 52,5 г

Знаходимо масу 35% розчину цукру:

m₁(р-ну) = m(цукру)/ω₂(цукру) = 52,5 г/0,35 = 150 г

Знаходимо масу води:

m(H₂O) = m₂(р-ну) - m₁(р-ну) = 350 г - 150 г = 200 г

Відповідь: для приготування 350г 15% розчину цукру необхідно взяти 150 г 35% розчину цукру та 200 г води.