обчисліть та позначте масову частку натрій нітрату (NaNO3/ в розчині, якщо до його розщину масою

130г з масовою часткою солі 12% долили води 70г​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанғали Еркегуль.

Дано:

m(розч)-130г

w(сіль)-12%

m(H2O)-70г

--------------------------------

Знайти:

w(NaNO3)-?

--------------------------------

Розв'язок:

1)130×12/100=15,6г

2)130+70=200г

3)15,6/200×100%=7,8%

Відповідь:w(NaNO3)=7,8%