до 60 г солі долили 400 г води, обчисліть масову частку солі ті об'єм води в отриманому розчині

СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Beavers Smart.

Ответ:

W(cолі) = 13%

Объяснение:

м(Солі) = 60г

м(Води) = 400г

W(Сіль) - ?

               Розв'язок

W(солі) = м(Сіль)/м(Розч.) * 100%

м(Розч) = м(Сіль) + м(Води)

м(Розч) = 60 + 400 = 460(г)

W(солі) = 60/460 * 100% = 13%