1.Складіть відповідність між реагентами та продуктами , що утворюються: 1)C2H5OH+Na-->

2)C2H5OH--> 3)C6H12O6 Спирт/брод.--> 4)Al4C3+H2O--> а)CO2 б)CH4 в)C2H2 г)H2 д)C2H4 2.Якмй обєм повітря, що містить 21% кисню,потрібний для повного окиснення 270кг глюкози? 3.Під час спалювання 4.8г органічної речовини утворилося 3.36 л вуглекислого газу та 5.4г води.Густина парів речовини за метаном дорівнює 2. Визначте та назвіть речовину.

Ответы на вопрос

Отвечает Филонович Аня.

Ответ:

1)

1-г

2-д

3-а

4-б

2)

C6H12O6+6O2=6CO2+6H2O

n(C6H12O6)=270000г:180г/моль=1500моль

n(O2)=15000моль•6=9000моль

V(O2)=9000моль•22.4л/моль=201600л

Vвоздуха=1)201600л•100%=20160000

2)20160000:21%=960000л

Ответ:960000л

3)

n(CO2)=3,36л:22,4л/моль=0,15моль

n(H2O)=5,4г:18г/моль=0,3моль

n(CO2)=n(C)=0,15моль

2n(H2O)=n(H)=0,6моль

m(C)=12г/моль•0,15моль=1,8г

m(H)=1г/моль•0,6г=0,6г

m(o)=4,8г-(0,6+1,8)=2,4г

n(O)=2,4г:16г/моль=0,15моль

n(C):n(H):n(O)=0,15:0,6:0,15 |:0,15

n(C):n(H):n(O)=1:4:1

M(x)=2•16=32г/моль

Истинная формула C1H4O1

CH3OH-метанол

Ответ CH3OH-метанол

Объяснение: