Речовина містить 36,36% Карбону ,6,06% Гідрогену , все інше Флуор.Густина парів речовини за

повітрям 2,28.Виведіть формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Велиева Сайде.

Ответ:

Объяснение:

w(F)=100-36.36-6.06=57.58%

M(CxHyFz)=29*2.28=66.12u/vjkm

n(C)=M(CxHyFz)*w(C)/Ar(C)=66*0.3636/12=2

n(H)=M(CxHyFz)*w(H)/Ar(H)=66*0.0606/1=4

n(F)=M(CxHyFz)*w(F)/Ar(F)=66*0.5758/19=2

C2H4F2 это 1,1 дифторэтан или 1,2дифторэтан