Помогите по химии пожалуйста Обчисліть та вкажіть кількість речовини і масу...1) 3,01•10^23

молекул води 2) 1,204•10^24 молекул води ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

Объяснение:

1) N =  3,01•10^23 молекул води

n(H2O) = N/Na =  3,01•10^23/6.02•10^23 = 0.5 моль

m(H2O) = n • M= 0,5 • 18 = 9г

2) N =  1,204•10^24 молекул води

n(H2O) = N/Na =  1,204•10^24/6.02•10^23 = 2 моль

m(H2O) = n • M= 2 • 18 = 36г