Задача Обчисліть масу калій сульфату K2SO4, необхідну для приготування 50 мл розчину молярною

концентрацією еквівалента 0,1 моль/л

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Диана.

Ответ:

m = 0.87 г

Объяснение:

m(K2SO4) -?

дано:

Vр-ну=50 мл=0.05 л

См=0.1 моль/л

___________

См = n/Vр-ну => n = Cм × Vр-ну = 0.1×0.05 = 0.005 (моль)

n = m/M => m = n × M = 0.005×174 = 0.87 (г)