4. Розрахуйте масові частки елементів в речовині : речовині : MgCO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Седякин Матвей.

Ответ:

Объяснение:

MgCO₃

ω(Mg) - ?

ω(C) - ?

ω(O₃) - ?

==========

Mr(MgCO₃) = Ar(Mg) + Ar(C) + 3·Ar(O) = 24 + 12 + 48 = 84

ω(Mg) = Ar(Mg) / Mr(MgCO₃) = 24 / 84 ≈ 0,29, или 29%

ω(C) = Ar(C) / Mr(MgCO₃) = 12 / 84 ≈ 0,14, или 14%

ω(O₃) = 3·Ar(O) / Mr(MgCO₃) = 48 / 84 ≈ 0,57, или 57%