Яка кількість речовини хлору міститься у 58г


Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Владислав.

Відповідь:

1.7 моль

Пояснення:

Дано:

m(Cl2)=58 г

Знайти:

n(Cl2)-?

Розв'язання:

n=m/M

M(Cl2)=2*17=34 г/моль

n(Cl2)=58/34=1.7 моль