Задача. 1 Під час взаємодії насиченого одноатомного спирту масою 25.6 г з натрієм утворився

водень об ємом 8.96 л. Виведіть формулу спирту, вкажіть суму індексів у його формулі.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

СH3OH - сумма 6

Объяснение:

2CxHyOH+2Na=2CxHyONa+H2

n(CxHyOH)=2n(H2)

n(H2)=8.96/22.4=0,4 моль

n(CxHyOH)=2*0.4=0.8 моль

M(CxHyOH)=25.6/0.8=32 г/моль

СH3OH - сумма 6