Виконати завдання:1) Обчислити масову частку розчиненої речовини в розчині масою 200 г, що містить

25 г солі. 2)Яку масу солі та води необхідно для приготування 300 г розчину з масовою часткою солі 6%. 3) Яку масу води необхідно для приготування 40 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 10%. даю 90 балів!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ангелина.

Ответ:

номер 1

25:200= 12,5 % ( масова частка розчиненої речовини)

номер 2

300*6: 100= 18г (маса солі)

300-18 = 282 г( маса води)

номер 3

40 * 10 = 400г( маса води)