Який об'єм вуглекислого газу (н. у.), що утворюється внаслідок повного згоряння вуглецю кількістю

речовини 0,3 моль?

Ответы на вопрос

Отвечает Тютюнова Полина.

Объяснение:

0.3моль. хмоль

С + О2 = СО2↑

1моль. 1моль

х=n(CO2)=0,3 моль

V(CO2)=n×Vm=0.3×22.4=6.72л вуглекислого газу