Які маси цукру і води потрібно взяти для приготування 150 г розчину з масовою часткою цукру 6%


Ответы на вопрос

Отвечает Грабовский Ростик.

Объяснение:

m(Сахара)=150×(6/100)=9

m(Воды)=150-9=141