Натрій гідроксид масою 36г повністю нейтралізували сульфатною кислотою. Яка кількість речовини солі

утворилась?

Ответы на вопрос

Отвечает Моренец Елена.

Відповідь:

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O
m(NaOH) = 36 г
n(Na2SO4) - ?
n = m/M = 36/40 = 0.9 моль
n(NaOH) : n(Na2SO4)
2 : 1
n(Na2SO4) = 0.45 моль
Відповідь: n(Na2SO4) = 0.45 моль

Пояснення: