Здійсніть ланцюжок перетворень. Назвати продукти реакції: Бутан → Вуглекислий газ → Глюкоза →

Етанол →етанова кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Горинова Полинка.

Відповідь:

C4H10 + O2 = CO2 + H2O
CO2 + H2O = C6H12O6 + O2
C6H12O6 = 2C2H5OH+2CO2
2C2H5OH+O2=2CH3COOH+H2O

Пояснення: