Якій масі відповідає алюміній оксид, кількістю речовини 3 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокудина Алёна.

Ответ:

m(Al2O3)=n×M=3×102=306 г

M(Al2O3)=27×2+16×3=102 моль