Виготовили розчин масою 120 г з масовою часткою магній хлориду 8%. Які маси солі та води треба

взяти для цього?

Ответы на вопрос

Отвечает Коцюба Юля.

Відповідь:

m(солі)=120*8/100=9,6г

m(Н2О)=120-9,6=110,4г

Пояснення: