Закінчити рівняння хімічних реакцій, урівняти, визначити тип реакцій: Na + O2 = Zn + O2 = MgS +

O2 = CO2 + H2O = Na2O + H2O = SO2 + H2O = CuS + O2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.

Ответ:

2Na + O2 =2Na2O

2Zn + O2 =2ZnO

2MgS + 3O2 = 2MgO + 2SO2

CO2 + H2O =H2CO3

Na2O + H2O =2NaOH

SO2 + H2O =H2SO3

2CuS + 3O2 =2CuO +2 SO2