Складіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: а) Ca → Ca(OH)2 → CaCO3 → CaO →

CaCl2 → CaCO3;

Ответы на вопрос

Отвечает Мазуров Егор.

Відповідь:

Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2

Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O

CaCO3=CaO+CO2

CaO+2HCI=CaCI2+H2O+CO2

СаCl2 + Na2CO3 = 2NaCl + CaCO3

Пояснення: