Обчисли відносну атомну масу Силіцію (з точністю до десятих), що має природні стабільні ізотопи

28Si (92,2 %), 2Si (4,7 %) та 3Si (3,1 %).

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

28 • 0,923 + 29 • 0,047 + 30 • 0,031 = 25,844 + 1,363 + 0,93 = 28,137 ~ 28,1