Знайти масу вуглецю,при окисненні якого утворюється 20 л CO (за н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Спицына Яна.

Объяснение:

хг. 20л

2C + O2 = 2CO↑

2×12г/моль. 2×22.4л/моль

х=(2×12×20)÷(2×22.4)=10.71г вуглецю