1. Вкажіть просту речовину не молекулярної будови: * А. мідь Б. кисень В. водень Г. азот Д. хлор

2. Вкажіть молярну масу речовини, маса 5 моль якої дорівнює 220г: * А. 88 г/моль Б. 22,1 г/моль В. 1100 г/моль Г. 44 г/моль Д. 550 г/моль 3. Вкажіть елемент розташований у побічні підгрупі ІІІ групи та у 4 періоді: * А. Скандій Б. Галій В. Алюміній Г. Силіцій Д. Цирконій 4. Хімічна реакція цинку з хлоридною кислотою є реакцією… * А. сполучення Б. розкладу В. заміщення Г. обміну Д. нейтралізації 5. Вкажіть метал, під час взаємодії якого з концентрованою нітратною кислотою виділяється NO2: * А. Al Б. Ca В. Cu Г. Na В. K 6. Вкажіть тип кристалічної решітки алмазу: * А. атомна Б. молеулярна В. йонна Г. металічна 7. Обчисліть і вкажіть масову частку Оксигену в речовині, формула якої Fe3O4: А. 48,28% Б. 22,14% В. 27,58% Г. 48,31% Д. 27,59% 8. Вкажіть назву солі, яка входить до складу гіпсу: * А. натрій сульфат Б. барій сульфат В. калій сульфат Г. кальцій сульфат Д. магній сульфат 9. Під час окиснення вуглецю одержали 0,75 моль чадного газу. Обчисліть і вкажіть масу використаного вуглецю: * А. 4,5 г Б. 18 г В. 7 г Г. 6 г Д. 9 г 10. Змішали 222 мл розчину калій гідроксиду з масовою часткою лугу 22% (ρ = 1,173 г/см3) і 520 мл розчину цієї ж речовини з масовою часткою 40% (ρ = 1,408 г/см3). Визначте масову частку (%) лугу в одержаному розчині. *

Ответы на вопрос

Отвечает Недерков Артур.

Ответ: 1. Мідь

2. 44 г/моль

3. Скандій

4. Заміщення

5. Си

6. Атомний

7. Fe3O4  Знайти W(04)     Розв'язок: M(FE304)= 3*56+4*16=232    W(O4)= 64/232 *100%=27.58%

8. Кальцій сульфат

9. 9г

10 якщо знайдеш памагі сама незнаю

Объяснение: