До розчину масою 170 г із масовою часткою солі 12% додали 12 г солі. Яка масова частка солі у

новому розчині​

Ответы на вопрос

Отвечает الديوك الأحمق.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (р-ну) = 170г

ω(солі) = 12%

m(солі) = 12г

Знайти: ω₂(солі)-?

Знайдемо нову масу розчину солі:

m(р-ну солі)= 170 + 12 = 182г

Визначимо масу солі у першому  розчині:

m(солі)=  m(р-ну) * ω(солі) / 100% = 170 * 12% : 100% = 20,4 г

Визначимо загальну масу солі:

m(солі) =20,4 + 12 = 32,4 г

Масова частка солі у розчині:

ω(солі)= 32,4 : 182 * 100% = 17,8%