Обчисліть об'єм кисню (н. у.) масою 160г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Ира.

Ответ:

m(O2)=160г              n(O2)=160/32=5 моль

V(O2)-?                        V(O2)=5*22,4=112л

Объяснение: