Обчислити масові частки хімічних елементів у речовинах ,формули яких FeS2 ,Al(OH)3


Ответы на вопрос

Отвечает Акула Вася.

Ответ:

Объяснение:

М(FeS2) = Ar(Fe) + Ar(S) * 2= 56 + 32 * 2 = 120

w(Fe) = Ar(Fe) * n/М(FeS2) * 100% = 56/120 * 100% = 46,67%

w(S) = Ar(S) * n/М(FeS2) * 100% = 32 * 2/120 * 100% = 53,33%

М(Al(OH)3 = Ar(Al) + Ar(O) * 3 + Ar(H) * 3 = 27 + 16 * 3 + 1 * 3 = 78

w(Al) = Ar(Al) * n/М(Al(OH)3) * 100% = 27/78 * 100% = 34,62%

w(O) = Ar(O)* n/М(Al(OH)3) * 100% = 16 * 3/78 * 100% = 61,54%

w(H) = Ar(H)* n/М(Al(OH)3) * 100% = 1 * 3/78 * 100% = 3,84%