Задача №1 Який об'єм займе кисень(О2) кількістю речовини 2,5 моль ? Задача № 2 Якій кількості

речовини відповідає азот(N2) об'ємом 5,6 л ? ЗАДАЧА № 3 Якій масі відповідає вуглекислий газ (СО2) об'ємом 4,48л ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Задача №1 Який об'єм займе кисень(О2) кількістю речовини 2,5 моль ?

V(O2)= n•Vm = 2.5•22.4 = 56л

Задача № 2 Якій кількості речовини відповідає азот(N2) об'ємом 5,6 л ?

n(N2) = V/Vm = 5.6/22.4 = 0.25 моль

ЗАДАЧА № 3 Якій масі відповідає вуглекислий газ (СО2) об'ємом 4,48л ?

n(CO2) = V/Vm = 4.48/22.4 = 0.2моль

m(CO2) = n•М = 0.2•(12+2•16)= 0.2×44 = 8.8г