Задача 4. Обчислити, якій кількості речовини відповідатиме 100,8 л кисню?пж помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Бичёва Яна.

Объяснение:

n(O2)=V(O2)/Vm = 100.8/22.4= 4.5моль