Обчисліть об’єм амоніаку NH3 , що за нормальних умов містить 24,08*10 23 молекул.


Ответы на вопрос

Отвечает Топчанский Арсен.

Дано : N(NH₃) = 24,08*10²³ молекул.

Найти : V(NH₃) = ?

Решение :

n(NH₃) = N(NH₃) : Nₐ = 24,08*10²³ молекул : 6,02*10²³ молекул/моль = 4 моль.

V(NH₃) = n(NH₃)*Vₘ = 4 моль*22,4 л/моль = 89,6 л.

Ответ : 89,6 л аммиака при нормальных условиях.

#SPJ1