Обчисліть число молекул у нітроген(IV) оксидi кiлькiстю човини 2,5 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Голикова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

N(NO2) = n(NO2) * Na = 2,5 * 6,02 * 10²³ = 15,05 * 10²³ молекул