Обчисліть об'ем, який за н.у. займае 2,408•10°23 молекул етену (С2Н4).


Ответы на вопрос

Отвечает Ботогоев Баир.

Дано:

N(C2H4) = 2,408*10²³

Знайти:

V(C2H4) - ?

Розв'язання:

1) n(C2H4) = N(C2H4) / NA = 2,408*10²³ / 6,02*10²³ = 0,4 моль;

2) V(C2H4) = n(C2H4) * Vm = 0,4 * 22,4 = 8,96 л.

Відповідь: Об'єм C2H4 становить 8,96 л.