6. Обчисліть обʼєм спаленого етану, якщо утворилось 80 л карбон(IV) оксиду.


Ответы на вопрос

Отвечает Фисюк Вероника.

Відповідь:

2C2H6+5O2=4CO2+6H2O

V(C2H6):V(CO2)=2:4=1:2

V(C2H6)=80/2=40л

Пояснення: