Визначте масу води та солі, яка потрібна для приготування 250г розчину з масовою часткою солі 20 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Дано:

m р-ну(солі) = 250 г

ω(солі) = 20%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 250 / 100% = 50 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 250 - 50 = 200 г.

Відповідь: Маса солі становить 50 г; води - 200 г.