Допоможіть, будь ласка!!! Дам багато балів Написати рівняння реакцій взаємодії сульфатної кислоти

(розведеної концентрованої) з Цинком та Купрумом

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

1) сульфатна кислота з цинком:

H2SO4(розв.) + Zn = ZnSO4 + H2

5H2SO4(конц.) + 4Zn = 4ZnSO4 + H2S + 4H2O

2) сульфатна кислота з купрумом:

H2SO4(розв.) + Cu - не реагує

2H2SO4(конц.) + Cu = CuSO4 + SO2 + 2H2O