Які маси цукру і води потрібно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою цукру 20%?


Ответы на вопрос

Отвечает Лутфуллин Мансур.

Ответ:

40 г цукру і 160 г води

Объяснение:

Розглянемо увесь розчин як 100 %. Складаємо пропорцію:

200 г - 100 %

х г - 20 %

х- маса цукру

х= (20*200)\ 100= 40 г - цукру потрібно взяти для приготування.

200-40=160 г - води потрібно взяти для приготування.