Знайти масу хлору якщо відомо об'єм 1 л


Ответы на вопрос

Отвечает Сибагатова Оксана.

Відповідь:

M(CI2)=71г/моль

n(CI2)=1/22,4=0,045моль

m(CI2)=71*0,045=3,95г

Пояснення: