Обчисліть кількість речовини KO(кальцію оксид) масою 112г. СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Тамара.

Ответ:

Дано:

1) K2O

m=112г

Рішення:

n=m/M=112г/94=1.1914≈2моль

2)Дано:

CaO

m=112г

Рішення

n=112г/56г/моль=2 моль

Відповідь: n=2 або n≈2

Объяснение:

ти зробив помилку в умові, але я зроблю 2 рішення, і вибач раз я роблю 2 рішення вони будуть короткі, сорі