Обчисліть який об'єм н у займе метан сн4 масою 64г


Ответы на вопрос

Отвечает Оня Мария.

Ответ:

Объяснение:Об'єм газу метану (CH4) можна обчислити використовуючи формулу:

V = nRT/P, де

n - кількість вещества,

R - константа для газів,

T - температура в Кельвінах,

P - тиск в Паскалях.

Оскільки маса 64 г, то можна обчислити кількість вещества:

n = m/M, де

m - маса,

M - молекулярна маса метану (16 г/моль).

Тоді n = 64/16 = 4 моль.

В нормальних умовах (0°C, 1 атм) R = 8,31 Дж/(моль*К) та P = 101325 Па.

Обчислюємо V:

V = nRT/P = 4 * 8.31 * 273 / 101325 = 0.11 м^3.