МНОГО БАЛЛОВ Розрахуйте число атомів у залізі кількістю речовини 0,8 моль ПРРООООШШУУУУУ


Ответы на вопрос

Отвечает Икаева Илона.

Дано:

n(Fe) = 0,8 моль

Знайти:

N(Fe) - ?

Розв'язання:

1) N(Fe) = n(Fe) * NA = 0,8 * 6,02*10²³ = 4,816*10²³.

Відповідь: Число атомів Fe становить 4,816*10²³.