Визначити формулу молярну масу алкіну, молярна маса якого дорівнює 278


Ответы на вопрос

Отвечает Mansur Nurdaulet.

Объяснение:

Mr(CnH2n-2)=14n-2

Mr(CnH2n)=278

14n-2=278

n=280÷14

n=20

C20H38

Mr(C20H38)= 20•12+38•1=240+38=278