Відносна густина вуглекислого газу CO2 за невідомим газом дорівнює 1,57. Визначте формулу

невідомого газу, якщо це проста речовина. Будь-ласка терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Вадимна Вера.

D = M(CO2)/M(газу)

М(газу)=M(CO2)/D= (12+2•16)/1.57= 44/1.57= 28г/моль

Инертные (благородные) газы не подходят He=4, Ne=20, Ar=40

R2=28

R=14, N ,атом азота

M(N2)=2•14=28г/моль

D = M(CO2)/M(N2)=44/28= 1.571г/моль