Обчисліть об'єм метану (CH4) маса якого 8гпомогите плиз​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Карина.

Відповідь:

M(CH4)=16г/моль

n(CH4)=m(CH4)/M(CH4)=800г/16г/моль=50моль

V(CH4)=n(CH4)*V(молярный)=50моль*22,4дм^3/моль=1120дм^3

Ответ: 1120дм^3

Пояснення:

Отвечает Загаєвська Олена.

n(CH4) = m(CH4) : M(CH4) = 8 : 16 = 0,5 моль

V(CH4) = n(CH4) × Vm = 0,5 × 22,4 = 11,2 л