Уpівняйте рівняння та визначте суму коефіцієнтів у кожному рівнянні

FeCl2+Cl2→FeCl3;Ca+H3PO4→Ca(PO4)2+H2Na2O2+H2O→NaOH+O2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Данил.

Объяснение:

2FeCl2+Cl2→2FeCl3;

2+1+2=5

3Ca+2H3PO4→Ca3(PO4)2+3H2↑

3+2+1+3=9

2Na2O2+2H2O→4NaOH+O2↑

2+2+4+1=9