Перетворити схеми реакцій на хімічні рівняння: Zn + Cl2 →ZnCl2 + HCl N2O5 → NO2 + O2 C2H6 + O2 →

CO2 + H2OPbCl2 + H2S →PbS + HCl ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Лилия.

Ответ:

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

2H2O2 = 2H2O + O2

2N2O5= 4NO2+ O2

2C2H6+ 7O2 = 4CO2+ 6H2o

PbCl2 + Na2S = PbS + 2NaCl

3Ba(OH)2 + 2H3PO4 = Ba3(PO4)2 + 6H2O

Объяснение:

.