Даю 70 балов! Відносна густина органічної речовини за воднем дорівнює 8. Визначте відносну

молекулярну масу органічної речовини. варианты16 32 24​

Ответы на вопрос

Отвечает Брылов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(H₂) =8

Найти: М(С₂ₓН₂ₓ₊₂) - ?

М(С₂ₓН₂ₓ₊₂ ) = D(H₂)  * М(H₂) = 8 * 2 = 16