Чи можна стверджувати що за кількістю кисню речовин вуглецю 36 грам і алюмінію 54 грам рівні? чому?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тришкова Алёна.

Объяснение:

n=36/12=3 моль

n=54/27=2 моль

Нет, невозможно утверждать что они равны