Знайти масу, кількість молекул і атомів вуглекислого газу, якщо об'єм дорівнює 33,6 літра​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.

Объяснение:

n(CO2)=V/Vm= 33.6•22.4= 1.5моль

m(СО2)=n•M= 1.5•(12+2•16)= 1.5•44=66г

N(СО2) = n•Na = 1.5•6.02•10²³=9.03•10²³ молекул

N= 3n•Na= 3•1.5•6.02•10²³=27.09•10²³ атомів