Срочно!!! Обчислити об'єм кисню, що витратиться на спалювання 14 м3 бутинуБудь ласка, допоможіть

!​

Ответы на вопрос

Отвечает Арзямова Ангелина.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Омельченко Снежана.

Дано:

V(C₄H₆) = 14 м³

Знайти:

V(O₂) - ?

Розв'язання:

1) 2C₄H₆ + 11O₂ → 8CO₂ + 6H₂O;

2) V(O₂) = V(C₄H₆) * 11 / 2 = 14 * 11 / 2 = 77 м³.

Відповідь: Об'єм O₂ становить 77 м³.