Помогите пожалуйста 1. Складіть рівняння реакцій С2Н6 + О2 → С2Н2 + О2 → С2Н4 + Вr2 → C2H4 + O2 →

2. Унаслідок повного згоряння пропану утворився карбон (ІV) оксид об’ємом 120 л (н. у.). Обчисліть об’єми газів- реагентів (н. у.).

Ответы на вопрос

Отвечает Алтунин Кирилл.

1 задание
2 C2H6 + 7 O2 → 6 H2O + 4 CO2↑

2 C2H2 + 5 O2 → 2 H2O + 4 CO2↑

C2H4 + Br2 → C2H4Br2

C2H4 + 3 O2 → 2 H2O + 2 CO2↑

2 задание
составим уравнение реакций     С3Н8   +    5О2 = 3СО2 +4Н2О
                                                        1моль        5моль

1) Количество вещества карбон(IV) оксида
  n=V/Vm=120/22,4=5,36 моль

2)  nC3H8=5,36/3=1,79 моль      V=n*Vm=1,79*22,4 = 40 л.

    nO2=5,36*5/3=8,93 моль      V=n*Vm=8,93*22,4 = 200 л.

ОТВЕТ: 40л.С3Н8 и 200л. О2

Отвечает Заяць Інуся.

Объяснение:

1. Складіть рівняння реакцій

2С2Н6 + 7О2 → 4СО2↑ + 6Н2О

2С2Н2 + 5О2 → 4СО2↑ + 2Н2О

С2Н4 + Вr2 → С2Н4Br2

C2H4 + 3O2 → 2СО2↑ + 2Н2О

2. Унаслідок повного згоряння пропану утворився карбон (ІV) оксид об’ємом 120 л (н. у.). Обчисліть об’єми газів реагентів (н. у.).

хл. ул. 120л

C3H8(газ)+5O2(газ) →3СО2↑(газ)+4Н2О

1моль. 5моль. 3моль

х= (120•1)÷3=40л пропану

у=(120•5)÷3=200л кісню

Об'єми газів, що вступають у реакцію, а також утворюються в результаті реакції, відносяться як невеликі цілі числа.