2. Яку кількість речовини становить 144 г. води? 3. Яку кількість речовини становить 10.8 х 10^23

вуглекислого газу? (16) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорош Алевтина.

Ответ:

Объяснение:

№2

М(Н2О) = 2 + 16 = 18 г/моль

n(H2O) = m(H2O)/М(Н2О) = 144/18 = 8 моль

№3

n(CO2) = N(CO2)/ Na = 10,8 * 10²³/6,02 * 10²³= 1,8 моль