Складіть рівняння реакцій нейтралізації основ з хлоридною кислотою: літій гідроксид, барій

гідроксид.

Ответы на вопрос

Отвечает Прилипченко Диана.

Відповідь:

LiOH+HCI=LiCI+H2O

Ba(OH)2+2HCI=BaCI2+2H2O

Пояснення: